Burton AK Dispatcher 18L Backpack

2899 

Burton AK Dispatcher 18L Backpack od výrobce BURTON lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Burton AK Dispatcher 18L Backpack na našich stránkách za 2899 Kč.

Katalogové číslo: 9010510107121 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Burton AK Dispatcher 18L Backpack od našeho předního výrobce BURTON je k dostání za výborné peníze. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Méně je víc. Sbalte se a jezděte déle s batohu Burton AK Dispatcher 18L Backpack. Lopata, sonda, pásy a další vybavení se komfortně směsí. Batoh je účelově zkonstruován pro krátké výlety. Vyhrazené úložiště lavinových nástrojů nabízí rychlý přístup k vaší lopatě a sondě. Celkový minimalistický design jej udržuje čistý a jednoduchý, takže můžete pohodlně jezdit s vědomím, že máte přesně to, co potřebujete. Efektivní velikost: S objemem 18 litrů je to správné množství prostoru pro sbalení toho nejnutnějšího pro dobrodružné jízdy a rychlé túry Účelově zkonstruované pro ježdění: Tvarované popruhy a zádový panel zajišťují pohodlné nošení a pocit, který vám umožní jezdit a pohybovat se přirozeně Funkce, které chcete: Od hydratace až po skladování vybavení, kapsa na brýle s fleecovou podšívkou Nízký vliv na životní prostředí: Materiály schválené společností Bluesign® snižují vliv na lidi a planetu během výroby Rozměry: 20in x 11in x 5in Fixace snowboardu Kompatibilní s hydratačním systémem Hmotnost: 1 kg Objem: 18 L

 

Informace o produktu

  • Značka: BURTON
  • EAN: 9010510107121
  • Další vlastnosti: BARVY Šedá. BARVY Stříbrná. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost Univerzálna veľkosť. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. OBJEM 18L. BARVA Šedá. . . . . . . .
Burton AK Dispatcher 18L Backpack
Burton AK Dispatcher 18L Backpack
2899