Boty Salming Speed 5 Women

3149 

Boty Salming Speed 5 Women od této skvělé značky Salming – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Boty Salming Speed 5 Women aktuálně zrovna za 3149 Kč.

Katalogové číslo: 111679 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Salming Speed 5 Women od známé společnosti Salming lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Boty Salming Speed 5 Women Salming Speed 5 – Stvořeny k rychlosti. Model Speed 5 je nástupcem mezi zkušenějšími běžci oblíbeného tempového modelu Speed 3. Má vše z jeho DNA a nabízí něco navíc. Vývoj modelu Speed 5 byl založen na odlehčené verzi Salming Natural Running Support SystemuTM, který pomáhá běžcům najít a udržet jejich přirozený běžecký styl.
I v této nové verzi cílí tento model především na zkušenější běžce, kteří milovali model Speed především pro jeho nízkou váhu a citlivost vůči povrchu. Přesně to totiž mohou očekávat i v novém modelu Speed 5 a my pevně věříme, že ocení i nové vlastnosti, které přibyly oproti jeho předchůdci.
A jaké rozdíly můžete očekávat oproti modelu Speed 3? Především odlehčenou verzi NRSS systému (Natural Running Support System) – komplexního systému, kde jsou všechny části boty integrovány a vzájemně propojeny tak, aby vznikl perfektně fungující celek. Stejně jako v předchozím modelu Speed 3 je podrážka rozdělena pomocí naší technologie TGS 62/75. Nicméně nově jsem v její zadní části použili vyšší tlumení a pro zlepšení jeho funkčnosti jsme tentokrát použili materiály Recoil a Recoil R.
Díky tomu poskytuje bota mnohem vyšší komfort i běžcům preferujícím dopad na patu. Navýšení tlumení v podrážce přineslo i zvýšení dropu boty z 5mm na 6mm. To vše, v kombinace s přepracovanou špičkou boty, která nyní umožňuje ještě přirozenější práci přední části chodidla, a anatomicky tvarovaným patním košíčkem tvoří základ NRSS systému.
Svrchní část boty je konstruována tak, aby se přirozeně propojovala s podpůrnými a stabilizačními prvky podrážky a tvořily spolu dokonalou vysoce adaptabilní a stabilní jednotku. 

Dle pohlaví: dámské
Typ běžecké boty: silniční tempové
Podrážka: Odolná odlehčená gumová směs
Hmotnost: 183g (UK 5,5)
Profil podrážky: 22mm pod patou; 16mm pod špičkou
Drop: 6mm
Výplň podrážky: Recoil™ + Recoil R™
Došlap: Všechny boty SalmingRunning mají neutrální došlap

Fitness boty » Běžecké boty » Boty Salming Speed 5 Women

 

Informace o produktu

  • Značka: Salming
  • EAN: 111679
  • Další vlastnosti: Velikost 3,5 UK. Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. . . . .
Boty Salming Speed 5 Women
Boty Salming Speed 5 Women
3149