Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink

3199 

Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink od skvělé značky Salming . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink – nyní pořídíte za 3199 Kč.

Katalogové číslo: 111669 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink od našeho výrobce Salming je momentálně ve výhodné akci. Získejte tento produkt bezpečně online.

Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink Důvodem pro vytvoření Salming Miles bylo rozšíření naší nabídky běžecké obuvi o více tlumený model, který je však v maximálním souladu s konceptem a principy Salming Natural Running. Tato bota je konstruována tak, aby vydržela ty nejdelší vzdálenosti na silnicích a zpevněných cestách.
Model Miles má drop (sklon od paty ke špičce) 4mm, ale v porovnání s naším nejpopulárnější modelem Distance má jak pod patou, tak po špičkou mnohem vyšší tlumící vrstvu, která je navíc tvořena ze zcela nové vysoce adaptabilní směsi materiálů s názvem Recoil.
Oproti modelu Distance nabízejí Miles více prostoru v oblasti špičky boty, díky čemuž se přední části chodidla může patřičně roztáhnout a z biomechanického hlediska pracovat mnohem efektivněji.

Dle pohlaví: ženy
Drop: 4 mm
Typ běžecké boty: silniční objemové
Kolekce: 2017
Hmotnost: 266g (UK 9)

Fitness boty » Běžecké boty » Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink

 

Informace o produktu

  • Značka: Salming
  • EAN: 111669
  • Další vlastnosti: Velikost 3,5 UK. Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. . . .
Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink
Boty Salming Miles Women Ceramic Green/Azalea Pink
3199