Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink

3329 

Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink od známé značky Salming je k sehnání u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink právě nyní za bezkonkurenční cenu 3329 Kč.

Katalogové číslo: 111578 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink od této přední společnosti Salming je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink

Model Salming Kobra je zcela výjimečnou kombinací nízké hmotnosti, měkké podrážky a stability. Skloubením všech níže zmíněných technologií značky Salming vznikla tato velmi rychlá, lehká a skvěle vypadající bota Salming Kobra. V sezóně 2016/17 byl model Kobra úplnou novinkou a za nás musíme říci, že byl velice úspěšný a oblíbený.
Zaoblená vnitřní hrana podrážky umožňuje vyšší naklonění chodidla
dovnitř a snižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tím odraz nohy z
extrémnějších poloh a zároveň snadnější pohyb nohy do pozice, která je
obvyklá při nízkých postojích při hraní florbalu či squashe.

Hmotnost: 248g (UK 6)
Profil podrážky: 22mm pod patou, 14mm pod špičkou (drop 8mm)

Wrap Around System Design (WAS Design)

Abychom zajistili obratnost a stabilitu této boty při zachování její nízké hmostnosti jsme vyvinuli zadní konec podrážky tak, že přesahuje až nad oblast paty a obepíná tak celou oblast paty. V kombinaci s LMS+ 8° a skvěle zabudovanou technologií ExoSkeleton se jedná o vysoce stabilní model, který skvěle padne.

ExoSkeleton
Speciální konstrukce svršku boty – vnější kostra stabilizuje chodilo při pohybech do stran a snižuje tak tlak na MTP klouby (metatarzofalangeální klouby). Je důležité udržet nohu stabilní především v měkkých částech chodidla, kde je při prudkých změnách směru vyvíjen na tuto část nohy velký tlak – vysoká pravděpodobnost zranění.

LMS – Lateral Movement Stabilizer
Speciální odlehčená dvojitě zakřivená jednotka integrovaná do středu podrážky. Jejím úkolem je podpora nohy při rychlých a nečekaných pohybech chodidla do stran.

LMS Plus 8° + RollBar technology
Rychlé zastavení pohybu chodidla do strany může mít za následek podvrtnutí kotníku. Jednotka LMS+ je navržena s 8% náklonem, tak aby riziko tohoto zranění co nejvíce snižovala.

Recoil Midsole + Recoil R heel insert
Tlumící vrstva bot je vytvořena z nové směsi materiálů, která nese název RECOIL™. Tato směs materiálů dokáže výborně absorbovat negativní síly při dopadu a zároveň výborně využívat energii do každého odrazu. Recoil R™ – Recoil Reduction – technologie na podporu tlumení velkých nárazů, které působí na patu při prudkých změnách směru a při každém došlapu.

Fitness boty » Halové boty » Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink

 

Informace o produktu

  • Značka: Salming
  • EAN: 111578
  • Další vlastnosti: Velikost 3,5 UK. Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. . . . . .
Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink
Boty Salming Kobra Women Turquoise/Pink
3329