Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black

3599 

Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black od dodavatele se skvělou pověstí Salming je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black výhodně za 3599 Kč.

Katalogové číslo: 143478 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black od této přední společnosti Salming lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black

Model
Salming EnRoute se v průběhu let stal naším suverénně nejoblíbenějším
objemovým silničním modelem zejména díky jeho lehkosti a též pocitu
absolutního pohodlí od první chvíle. Tento model vám přinese radost
z běhu nezávisle na vaší aktuální běžecké formě nebo typu běhu, na který
se chystáte.

Typ běžecké boty: silniční objemové
Dle pohlaví: ženy
Drop: 6 mm
Barva: modrá
Hmotnost: 192g (US 7,5)

Exo SkeletonTechnologie Exo Skleton stabilizuje chodidlo při pohybech do stran a snižuje tak tlak na MTP klouby (metatarzofalan­geální klouby). Tato konstrukce eliminuje tření a chrání měkké části nohy, především ty, které se nachází pod přední částí chodidla.Torsion Efficiency Unit™Torsion Efficiency Unit™ je technologie, která citlivě podporuje stabilitu boty. Tato jednotka je umístěna v podrážce tak, aby nebyla omezující, ale naopak maximálně podpořila efektivitu běhu. U modelu EnRoute 2 je použita částečně transparentní jednotka z TPU, zatímco závodní model Race je vybaven torzní jednotkou z odlehčeného karbonu.3 Layer ConstructionPokud máte s botami naběhat stovky kilometrů, je potřeba, aby byly nejen odolné a pohodlné, ale též aby nohu držely spolehlivě na svém místě. U modelu EnRoute 2 využíváme jednoduché 3-vrstvé konstrukce, která nabízí přesně to, co od objemové silniční boty očekáváte.TGS 62/75°Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62 % podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75 %. Za touto baletní čáro u jsou boty naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. RECOIL™ MidsoleNově vyvinutý materiál používaný jako součást tlumení boty v mezipodešvi. Oproti klasické EVA pěně lépe absorbuje negativní síly při dopadu, a naopak umí lépe využít energie vynaložené do odrazu.HeelcupPatní košíček u našich bot je vyvinut tak, aby nezvyšoval váhu bot, ale zároveň plnil svou funkci, kterou je stabilizovat a fixovat chodidlo v botě.Toe BoxOblast špičky je rozšířena a poskytuje tak mnohem více možností pohybu přední části chodidel a tím podporuje jejich přirozenější a více efektivnější pohyb z biomechanické perspektivy.Drop 6mmModel má sklon podrážky mezi patou a špičkou 6 mm. Ten umožňuje přirozený běžecký postoj a správný náklon těla při běhu.

Fitness boty » Běžecké boty » Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black

 

Informace o produktu

  • Značka: Salming
  • EAN: 143478
  • Další vlastnosti: Velikost 3,5 UK. Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. . . .
Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black
Boty Salming enRoute 2 Women Aruba Blue/Black
3599