Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873

3681 

Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873 od známého dodavatele Asolo je k dostání za výborné peníze. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873 v současnosti za 3681 Kč.

Katalogové číslo: 143394 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873 od tohoto předního výrobce Asolo je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873 Nízké, ale pevné boty na ferraty, nástup ke skalám a lehký treking. Celokožený svršek s gumovou obsázkou na špici.Lehoučké nástupovky, se kterými dojdete pod stěnu, vylezete deset délek a pak v nich bez obav po balvanech seskáčete zpět k úpatí. A díky vibramové podrážce s hladkou lezeckou špičkou si skvěle vedou i na ferratách. Od A do F.Abyste ustáli i ty nejmenší stupy, utáhnete si boty už od špičky. Tím dokonale obepnou celé chodidlo a vy se pak spolehlivě zapřete do skály či ferratového železa.Před ostrými kameny, které číhají na každé stezce ochrání vaše palce i boty gumová obsázka na špičce. A poyuretanový klín pod patou zajistí měkký došlap. A protože tak dobře vypadají, vezměte si je po lezení klidně i do města k džínám.Klíčové vlastnosti

    Podešev Vibram® Ground
    Celokožený svršek boty
    Gumová obsázka na špici
    Tlumící Anti Shock zóna z PU na patě
    Váha jedné boty 399 g
    Vyrobeno v Evropě
Outdoorové boty » Trekové nízké boty » Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 143394
  • Další vlastnosti: Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Intrastat Sportovní, trekové boty nizké-0,80-64031900. . . . . . . .
Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873
Boty ASOLO Track ML graphite/cyan blue/A873
3681