Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065

5121 

Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065 od společnosti Asolo je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065 – můžete mít za 5121 Kč.

Katalogové číslo: 194039 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065 od společnosti Asolo lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065 Pohorky pro celoroční výšlapy po horských stezkách. Nepromokavá membrána Gore-Tex® a podešev se samočistícím vzorkem.
Lesní pěšina se pomalu mění v horský chodník. Pod nohy se vám občas připlete nějaký ten kámen a jak se blížíte k vrcholu, dostanou se i ruce občas ke slovu. Ale nic, co by vás mělo zpomalit na cestě za nádherným výhledem od vrcholového kříže.
Tyhle pohorky Asolo Stynger GTX jsou na překážky vyzbrojené přilnavou podešví Asolo Syncro se samočistícím vzorkem. Takže žádný strach, že vám bahno obalí podrážku a vy přijdete o svou jistotu. To se nestane.
Nepromokavá membrána GORE-TEX® udrží vaše nohy v suchu, i když vám noha sklouzne do horské říčky. A gumová obsázka ochrání vaše palce před nečekanými překážkami.
Klíčové vlastnosti

Hmotnost: 550 g (1/2 pár)
Svršek: vodoodpudivá kůže 1,6-1,8 mm a nylon
Membrána: Gore-Tex Performance Comfort
Podešev: Asolo Syncro se samočistícím vzorkem
Mezipodešev: Duo Asoflex
Vložka: anatomická Lite 2
Gumová obsázka na špičce
Vyrobeno v Evropě

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 194039
  • Další vlastnosti: Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Intrastat Sportovní, trekové boty nizké-0,80-64031900. . . . . . . . .
Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065
Boty Asolo Stynger GTX ML cloudy grey/stone/065
5121