Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046

4790 

Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046 od dodavatele s dlouholetou historií Asolo je k dostání teď opravdu levně. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046 stojí u nás 4790 Kč.

Katalogové číslo: 195386 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046 od známé společnosti Asolo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046 Lehké a odolné turistické pohorky z Perwanger kůže. Ochrání nohy před nástrahami terénu, nepromoknou a drží, ať je stezka suchá či mokrá.
Cestou vzhůru ti z tváře ukápne několik kapek potu, ale to je v pořádku. Trocha námahy za ty dary stojí – pramen s živou vodou, božský rozhled a tatranka, která najednou chutná jako ambrozie. I k takovým odměnám tě dovedou tyto kožené pohorky Asolo. A nástrahy terénu tě nemusí děsit. Odolná Perwanger kůže s gumovou obsázkou na špičce ochrání nohy před ostrými kameny a dalšími zbloudilými předměty, které se ti připletou do cesty. S membránou GORE-TEX® projdeš suchou nohou skrz trávu, pokrytou ranní rosou, i napříč sněhovými poli. A při sestupu – to už tě jistě bude zmáhat únava – pohltí tvrdé nárazy mezipodešev EVA.
Klíčové vlastnosti

Hmotnost: 655 g (1/2 pár)
Svršek: voděodolná Perwanger kůže 2,2 – 2,4 mm
Membrána: GORE-TEX® Performance Comfort
Podešev: Asolo/Vibram Duo Radiant s přilnavou směsí Megagrip
Mezipodešev: mikroporézní EVA dvojí hustoty
Vložka: anatomická Lite 2
Gumová ochrana špičky
Vyrobeno v Evropě

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 195386
  • Další vlastnosti: Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . . . .
Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046
Boty ASOLO Greenwood EVO GV ML fern green/B046
4790