Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce

5391 

Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce od společnosti s výborným jménem Asolo . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce , produkt nakoupíte ted u nás za 5391 Kč.

Katalogové číslo: 194029 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce od našeho výrobce Asolo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce Turistické pohorky vyrobené na kopytě pro vbočené palce (hallux valgus). Perwanger kůže a membrána Gore-Tex® poskytují ochranu před nástrahami terénu.
Cestou vzhůru ti z tváře ukápne několik kapek potu, ale to je v pořádku. Trocha námahy za ty dary stojí – pramen s živou vodou, božský rozhled a tatranka, která najednou chutná jako ambrozie. I k takovým odměnám tě dovedou tyto kožené pohorky Asolo. A nástrahy terénu tě nemusí děsit. Odolná Perwanger kůže s gumovou obsázkou na špičce ochrání nohy před ostrými kameny a dalšími zbloudilými předměty, které se ti připletou do cesty. S membránou GORE-TEX® projdeš suchou nohou skrz trávu, pokrytou ranní rosou, i napříč sněhovými poli. A při sestupu – to už tě jistě bude zmáhat únava – pohltí tvrdé nárazy mezipodešev EVA.
Bunion Fit – konstrukce vyvinutá speciálně pro nohy s vbočenými palci (Hallux valgus).
Klíčové vlastnosti
 

Hmotnost: 655 g (1/2 pár)
Svršek: voděodolná Perwanger kůže 2,2 – 2,4 mm
Membrána: GORE-TEX® Performance Comfort
Podešev: Asolo/Vibram Duo Radiant s přilnavou směsí Megagrip
Mezipodešev: mikroporézní EVA dvojí hustoty
Vložka: anatomická Lite 2
Gumová ochrana špičky
Tvar pro vbočené palce (Hallux valgus)
Vyrobeno v Evropě

 

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 194029
  • Další vlastnosti: Velikost 4 UK. Velikost 4,5 UK. Velikost 5 UK. Velikost 5,5 UK. Velikost 6 UK. Velikost 6,5 UK. Velikost 7 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 9 UK. Intrastat Trekové boty vysoké-1,40-64039113. . . .
Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce
Boty ASOLO Greenwood EVO BUNION GV AV petroleum/A918 pro vbočené palce
5391