Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver

6741 

Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver od této přední společnosti Asolo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver právě nyní za 6741 Kč.

Katalogové číslo: 144616 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver od společnosti s předním postavením na trhu Asolo lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver Polokotníkové pohorky na technické lezení, ferraty a vysokohorské túryLezecká špička, pevná konstrukce a příprava na poloautomatické mačky. Dnes to vypadá na solidní porci výškových metrů. Zatím stoupáte zeleným údolím, ale nad vámi se tyčí váš cíl, tvořený jen skálou a občasnými sněhovými poli. V takhle rozmanitém terénu si boty Asolo Freney Mid doslova libují. A vy si zanotujete společně s nimi.Díky jejich nízké váze se budete v terénu pohybovat svižně a výškové metry budou krásně přibývat. Na skále vás podrží pevná podešev s lezeckou špičkou. Takže ustát malé stupy na ferratě vám nebude činit sebemenší problémy.Nicméně vypadá to, že sněhové pole setsakramentsky klouže. Nezbývá než nasadit mačky – poloautomatické. Raz dva a pokračuje dál. S membránou GORE-TEX® máte nohy v suchu a na vrchol zbývá jen pár kroků. Tak Berg Heil!Klíčové vlastnosti    Svršek z vodoodpudivého materiálu Schoeller K-Tech Micro Tech.    Podešev Vibram 1229 Mulaz s lezeckou špičkou.    Nepromokavá membrána Gore-Tex Performance Comfort.    Mezipodešev dvojí hustoty a měkký PU klín pod patou.    Anatomická vložka Rock Memory.    Robustní gumová obsázka po celém obvodu.    Drážka pro uchycení poloautomatických maček.
Parametry:

Svršek     Shoeller K-Tech Micro tech + mikrovlákno
Podešev     Vibram® 1229 Mulaz
Hmotnost     610 g 1/2 pár 8 UK
Futro     GORE-TEX® Performance Comfort
Výztuha     Rock Low
Sněrování     nylon + slitina
Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 144616
  • Další vlastnosti: Velikost 10 UK. Velikost 10,5 UK. Velikost 11 UK. Velikost 11,5 UK. Velikost 12 UK. Velikost 12,5 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. Velikost 9 UK. Velikost 9,5 UK. Intrastat Sportovní, trekové boty nizké-0,80-64031900. . .
Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver
Boty Asolo Freney Mid GV MM black/silver
6741