Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176

5031 

Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176 od známé společnosti Asolo je k dostání za výborné peníze. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176 nyní za 5031 Kč.

Katalogové číslo: 148956 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176 od výrobce Asolo lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176 Zimní pohorky, se kterými vás závěje a mráz nezastaví. Zateplená membrána udrží nohy v teple a Arctic Grip podešev se zakousne do zmrzlého terénu.Ve sněhových závějích dobrodružství nekončí, ale začíná. Využijte příznivou předpověď a vydejte se nahoru na hřebeny. V těchto zimních pohorkách Asolo vás do palců nezábne. Na zimu, vlhko a mráz jsou vyzbrojené zateplenou nepromokavou membránou GORE-TEX® a teplo od vašich nohou nenechá jen tak zmizet hliníková vložka ve stélce.Jakmile začne být sníh hlubší a hlubší, raději nazujte sněžnice a šetřete síly. Vázání sněžnic pohorkám neublíží – díky odolné gumové obsázce po celém obvodu, se kterou se nemusíte bát ani překážek skrytých pod sněhem. Pod vrcholem možná bude sníh vyfoukaný do tvrda a přesně to je terén pro zimní podešev Vibram® Arctic Grip. Zakousne se a drží. Ale doma vám podlahu nepoškrábe, nebojte. A kdyby během túry nedejbože něco zahaprovalo, je součástí pohorek destička RECCO®, která záchranářům usnadní hledání pod lavinou. Klíčové vlastnosti

    Hmotnost: 570 g (1/2 pár)
    Svršek: vodoodpudivá kůže 1,6-1,8 mm a vysokopevnostní nylon
    Membrána: zateplená GORE-TEX® Insulated Comfort
    Podešev: Vibram® Ghiaccio s prvky Arctic Grip
    Mezipodešev: EVA jedné hustoty
    Vložka: Lite 2 Alu
    Gumová obsázka po celém obvodu
    Integrovaný RECCO® systém pro záchranu z laviny
    Vyrobeno v Evropě

  Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176

 

Informace o produktu

  • Značka: Asolo
  • EAN: 148956
  • Další vlastnosti: Velikost 10 UK. Velikost 10,5 UK. Velikost 11 UK. Velikost 11,5 UK. Velikost 12 UK. Velikost 7,5 UK. Velikost 8 UK. Velikost 8,5 UK. Velikost 9 UK. Velikost 9,5 UK. Intrastat Sportovní, trekové boty nizké-0,80-64031900. . . .
Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176
Boty Asolo Arctic GV MM grey/gunmetal/red/A176
5031