Bontrager Adventure

1049 

Bontrager Adventure od dodavatele se skvělou pověstí BONTRAGER je k dostátní teď u nás za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Bontrager Adventure ve výhodné ceně 1049 Kč.

Katalogové číslo: 9020102462637 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Bontrager Adventure od našeho známého výrobce BONTRAGER , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

S touto snadno přístupnou taškou na horní trubku na vás čeká dobrodružství. Instalace je jednoduchá pomocí 2-šroubového nástavce nebo přiložených popruhů s měkkým povlakem. Síťované přepážky v hlavní kapse udrží vaše vybavení organizované a na dosah. Navíc je vyroben z odolných, voděodolných materiálů, které vám pomohou připravit se na cokoli. Jedna hlavní přihrádka se síťovinovými oddělovači vám pomůže uspořádat věci Podšívka s vysokou viditelností usnadňuje vyhledávání vaší výstroje Připevněte ji pomocí dvou šroubů nebo jednoduchých popruhů, které mají měkkou gumovou vrstvu, aby se snížilo odírání Vodotěsná konstrukce pomáhá udržet vaše zařízení v suchu Odolné materiály a robustní zipy navrženy tak, aby vydržely Typ tašky Tašky a kufříky na rám Rozměry 22cm (l) x 6cm (w) x 9cm (h) Příloha Popruh s háčkem a poutkem Obsah vlákna 79,8% nylon 210 ripstop s rubem poly 50/15% Hypalon/5,2% nylonová síťovina Materiál tkané

 

Informace o produktu

  • Značka: BONTRAGER
  • EAN: 9020102462637
  • Další vlastnosti: Velikost Univerzálna veľkosť.  . . . . . . . . .
Bontrager Adventure
Bontrager Adventure
1049