Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red

5590 

Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red od naší známé značky Botas . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red právě nyní za bezkonkurenční cenu 5590 Kč.

Katalogové číslo: 197349 Kategorie: , Štítek:

Popis

Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red od společnosti s výborným jménem Botas je k dostání za výborné peníze. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red Inovovaný model pro sezonu 2022/2023 BOTAS RCS COMBI PROLINK je určen pro sportovně založené aktivní lyžaře vyznávající kombinovaný způsob lyžování. Designově atraktivní model v černočervenobílé barevné kombinaci spoluvytváří jednotnou grafickou linii celé kolekce závodní lyžařské běžecké obuvi.Horní dvoudílná otočná plastová manžeta je zhotovena ve dvou tuhostech, připevněná k patičce kovovým čepem zaručuje dostatečnou oporu nohy při “bruslení” i dostatečnou volnost při klasickém způsobu běhu. Zapínání pohodlným VELCRO páskem – EASY STRAP CLOSURE rychlé a spolehlivé upnutí k noze. Komfort uvnitř obuvi je zajištěna měkkou vnitřní botičkou se šněrováním kulatým šněrovadlem anatomicky tvarovanou vyměnitelnou třívrstvou vkládací stélku BOTAS SOFT FIT 5 s perforací v nášlapné části stélky pro kvalitnější odvod vlhkosti. Zdvojená ochrana nohy proti vnikání sněhu a vlhkosti je zajištěna ochranným překrytím šněrování a pogumovaným voděodolným WATER-RESIST zdrhovadlem.Bíločerná podešev PROLINK® PERFORMANCE CLASSIC upínacího systému f. SALOMON – PROLINK® má nižší profil a pevnější spojení s vázáním. Ve spojení s doporučeným vázáním PROLINK Pro Combi s univerzální flexí 115 pro kombinovaný styl lyžování zaručuje výjimečný kontakt se sněhem.

Řada: RACE
Upínací systém: PROLINK
Doporučené použití: sportovní kombi model pro aktivní běžecké lyžování
Šířka: H3 – pro široká chodidla
Barevná kombinace:  černá/červená/bílá
Vrch: zdvojený svršek ze speciálních syntetických materiálů s dvoudílnou plastovou manžetou
Podšívka: laminovaná textilie s filmem PU
Nástupní Systém: vnitřní šněrování, vnější uzávěr pogumovaným zdrhovadlem a VELCRO páskem
Vnitřní stélka: třívrstvá anatomická perforovaná SOFT FIT 5 LB
Velikost (EUR): 40 – 45 EUR
Hmotnost (EUR 42): 1 214 g/pár
Podešev:  PROLINK PERFORMANCE CLASSIC white/black
Doporučené vázání: PROLINK Pro Combi Flex 115
Doporučená péče: po každém použití obuv očistit a lehce omýt vodou(ne saponáty!), vyjmou vnitřní stélky(vložky) a vysušit při pokojové teplotě. Šité spoje před použitím ošetřit dobrým impregnačním prostředkem
Upozornění: nedávejte obuv do blízkosti tepelných zdrojů, mohlo by dojít k jejímu poškození nebo zničení!

Běžky » Běžecké zimní boty » Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red

 

Informace o produktu

  • Značka: Botas
  • EAN: 197349
  • Další vlastnosti: Velikost 35. Velikost 36. Velikost 37. Velikost 38. Velikost 39. Velikost 40. Velikost 41. Velikost 42. Velikost 43. Velikost 44. Velikost 45. Velikost 46. Velikost 47. .
Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red
Běžkařské boty Botas RCS Combi Prolink black-red
5590