Bauer X Junior Hockey Shin Guards 12

1349 

Bauer X Junior Hockey Shin Guards 12 zboží dodává BAUER je u nás za výhodnou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Bauer X Junior Hockey Shin Guards 12 – můžete mít za 1349 Kč.

Katalogové číslo: 9020103984985 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Bauer X Junior Hockey Shin Guards 12 od naší známé značky BAUER je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Bauer X Junior Hockey Shin Guards jsou určeny pro hokejisty, kteří začínají s amatérským hokejem. Kolenní chránič je kompletně vyplněn texturovanými detaily, které poskytují vynikající ochranu a velmi dobrý vzhled. Bauer X nabízí také pěnový chránič stehen s různou hustotou podél horní části kolenního chrániče pro větší ochranu při ohýbání kolena. Koleno je vybaveno novým kolenem ErgoDynamic Lab Kolenní křídlo neboli strana kolena je opatřena pěnou různé hustoty, která zakrývá případné otvory při ohýbání během kroku Chránič kolen: ErgoDynamic Lab Chránič lýtek: Celoplošný chránič lýtek s PE vložkou Kolenní štít: pěna střední hustoty Chránič stehen: Integrovaný chránič stehen s MD pěnou Popruhy: Upevňovací popruhy Podšívka: vodoodpudivá síťovina

 

Informace o produktu

  • Značka: BAUER
  • EAN: 9020103984985
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. Velikost 12. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Bauer X Junior Hockey Shin Guards 12
Bauer X Junior Hockey Shin Guards 12
1349