Bauer S21 X Sr. L

1599 

Bauer S21 X Sr. L od našeho známého výrobce BAUER lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Bauer S21 X Sr. L – nyní pořídíte za super cenu 1599 Kč.

Katalogové číslo: 9020103943159 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Bauer S21 X Sr. L od spolehlivé značky BAUER je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Hokejové chrániče ramen Bauer X SR byly navrženy s ohledem na amatérské sportovní hráče. Bauer se zaměřil na rychlé přizpůsobení a pohodlí a vizuál. Bauer zkombinoval lisovaný kus se vznešenou grafikou, kterou žádný jiný konkurent v této cenové kategorii nepoužívá. Chránič ramen nabízí nízkoprofilovou ochranu ramen s plným pokrytím. Bauer použil velmi měkkou pěnu Flexcell a rukáv pro přizpůsobení ramenní podložce pro lepší pohodlí Ochrana hrudníku Přední panel ramenní podložky je vybaven pohodlnou pěnou Flexcell Kryt hrudní kosti vybaven vstřikovanou pěnou pro ochranu před přímými nárazy Páteř: MD pěna s PE vložkou Zadní panely: Pohodlná pěna FlexCell se vznešenou grafikou Luk: Nízký profil s PE vložkou Biceps: Nastavitelný pomocí tvarovaného PE Podšívka: Sublimovaná vodoodpudivá síťovina

 

Informace o produktu

  • Značka: BAUER
  • EAN: 9020103943159
  • Další vlastnosti: BARVY Modrá. Velikost L. BARVA Modrá.  . . . . . . . . .
Bauer S21 X Sr. L
Bauer S21 X Sr. L
1599