Atomic Savor Big Stereo

3399 

Atomic Savor Big Stereo od dodavatele s dlouholetou historií ATOMIC je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Atomic Savor Big Stereo k sehnání zrovna v akci za 3399 Kč.

Katalogové číslo: 887445278856 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Atomic Savor Big Stereo od tohoto skvělého výrobce ATOMIC je momentálně ve výhodné akci. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Brýle Atomic Savor Big Stereo jsou vybaveny nejmodernější technologií lyžařských brýlí. To zahrnuje Fusion Double Lens (FDL), dvojitou čočku nové generace od společnosti Atomic, která je laminována dohromady a poskytuje masivní zorné pole, které je až o 20 % větší, bez odrazů nebo zamlžování. S technologií Stereo Lens Technology, devět vrstev špičkového zrcadlového povlaku v čočce zvyšuje ochranu před oslněním, snižuje únavu očí a dokonale vyvažuje barvy vašeho prostředí pro 100% čistotu. Jsou také kompatibilní s brýlemi (OTG LITE), což znamená, že v případě potřeby pohodlně padnou i na dioptrické brýle. Užijte si sníh, ať jste kdekoli! VLT = 48% (all weather / zataženo) Filtr: Reálné S1 (100% UV), Pink/Yellow Stereo Cylindrical Fusion Double Lens Stereo Lens Technology Live Fit Frame Vent Foam Over The Glasses (OTG Lite) Adaptive LF Tri-layer Face Foam Silicone-coated Strap Hmotnost: 130 g Univerzální brýle vypadají stejně super jako vidění, které poskytují, a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi Supreme Anti-scratch Outer Lens (PC), Hydrophobic Lens Coating, 8x Anti-fog Inner Lens (AC), Easy Lens Switch Kapsa na brýle Unisex

 

Informace o produktu

  • Značka: ATOMIC
  • EAN: 887445278856
  • Další vlastnosti: BARVY Červená. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost Univerzálna veľkosť. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Červená.  . . . . . . . . .
Atomic Savor Big Stereo
Atomic Savor Big Stereo
3399