Atomic BCT Touring SQS Poles W

2449 

Atomic BCT Touring SQS Poles W od této přední společnosti ATOMIC , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Atomic BCT Touring SQS Poles W – nyní nakoupíte za 2449 Kč.

Katalogové číslo: 887445309628 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Atomic BCT Touring SQS Poles W od společnosti ATOMIC je k sehnání u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Dámské skialpové hole Atomic BCT Touring SQS W jsou lehké, hliníkové a teleskopické, ideální pro touring se speciální prodlouženou rukojetí pro ženy a bezpečnostním uvolňovacím systémem SQS. Pokud hledáte spolehlivou a lehkou hůl na skialp, kterou můžete používat i celé dny na sjezdovce, Atomic BCT Touring SQS W je skvělá volba. Je to dámská hůl vyrobená z hliníku nejvyšší kvality, který jí dodává velkou sílu. Je teleskopická s jednoduchým nastavením délky (80-130 cm), takže ji můžete přizpůsobit sklonu vašeho stoupání. Atomic přidal SQS (Safety Quick Release System), který okamžitě uvolní váš popruh pod napětím, aby se zabránilo zraněním. Má prodlouženou ergonomickou EVA rukojeť, takže můžete hůl držet níže při stoupání a dámská rukojeť má o něco menší průměr než pánská verze. Nastavitelná délka: (Teleskop s Power Lock) 80-130 cm 5* Aluminum Pole technologie Ergonomická rukojeť BCT (EVA) Turistický řemínek Turistický košík (85 mm) Karbidový hrot SQS – Bezpečnostní rychloupínací systém Rukojeť: Ergonomický S-Fit Hmotnost: 260 g

 

Informace o produktu

  • Značka: ATOMIC
  • EAN: 887445309628
  • Další vlastnosti: BARVY Fialová. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost Univerzálna veľkosť. DÉLKA 130 cm. BARVA Fialová.  . . . . . . . . .
Atomic BCT Touring SQS Poles W
Atomic BCT Touring SQS Poles W
2449