Aqua Marina Kayak Betta 412

8749 

Aqua Marina Kayak Betta 412 od značky s dlouholetou historií AQUA MARINA , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Aqua Marina Kayak Betta 412 právě nyní za 8749 Kč.

Katalogové číslo: 9020102990291 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Aqua Marina Kayak Betta 412 od tohoto předního výrobce AQUA MARINA – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Rekreační kajak Aqua Marina Kayak Betta 412 pro dvě osoby, který skvěle poslouží začínajícím i mírně pokročilým pádlerům. Jedná se o tuhý kajak se třemi komorami (2+1), který nejlépe využijete na klidných a mírně tekoucích vodách. Nové modely BETTA s ikonickým obrysovým tvarem Aqua Marina jsou osvěžené s úžasným vzhledem a vylepšené o uživatelsky přívětivé detaily. Lehké víkendové výlety nebo dovádění kolem jezer a řek u chaty jsou to, kde tyto kajaky vyniknou. Bezešvá trubice: švy komory trubek jsou všechny vysokofrekvenčně svařené pro výbornou pevnost spoje Ochrana V-kužele: Tvrdá ochrana V-kužele na představci pro účely ochrany před kolizemi Ochrana proti stříkající vodě: Ochranný luk proti stříkající vodě chránící kokpit Podpora opěrky nohou: Nastavitelná opěrka nohou pro pohodlné cestování Vypouštěcí ventil: rychlé samovysávací ventily mohou zůstat otevřené pro rychlé vypuštění vody na divoké vodě a oceánském kajaku nebo zavřené pro pádlování na ploché vodě Kapacita výstroje: Velký prostor na palubě pro lepší kapacitu výstroje Rukojeť na přenášení: Přední, zadní a středové pryžové rukojeti pro snadnou přepravu Bezpečnostní lano: Navrženo pro snadné uchopení při pádu do vody D-kroužek: Více D-kroužky popruhu umožňují nastavení polohy sedadla Ventil: Vysokotlaký zapuštěný ventil pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí Systém ploutví: Vysoce výkonné dvě středové ploutvičky pro vynikající vedení v přímém směru Délka: 412 cm Šířka: 80 cm Hmotnost: 11,8 kg Max. zátěž: 180 kg Počet pasažérů: 2 Vzduchové komory: 2+1 Vypouštěcí ventily: 1 + 4 self bailing Set obsahuje: kajak, nožní pumpa, transportní taška, 2x kajakové pádlo, 2x kajaková sedačka, 2x ploutvička

 

Informace o produktu

  • Značka: AQUA MARINA
  • EAN: 9020102990291
  • Další vlastnosti: BARVY Zelená. Velikost Univerzálna veľkosť. DÉLKA 412 cm. BARVA Zelená.  . . . . . . . . .
Aqua Marina Kayak Betta 412
Aqua Marina Kayak Betta 412
8749