Anon Insight Women

1449 

Anon Insight Women od předního výrobce ANON je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Anon Insight Women k sehnání zrovna v akci za 1449 Kč.

Katalogové číslo: 9009521057976 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Anon Insight Women od tohoto výrobce ANON , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Skvělý produkt s garancí kvality.

Dámské brýle Anon Insight Women nabízejí celoplošné odvětrání kanálem, který podporuje proudění vzduchu pro velké pohodlí a odolnost proti mlze. DObree víte, že počasí nebude vždy spolupracovat. Proto Anon Insight Women přicházejí s čočkou Sonar Pink Mirrored na snížení oslnění as optikou ZEISS pro mimořádnou jasnost. Pomohou vám jasně vidět, i když počasí se nehraje pěkně. Dvouvrstvá pěna na obličej je opatřena rounem odvádějícím vlhkost pro pohodlné nasazení brýlí na obličej Úprava Anon Integral Clarity Technology poskytuje křišťálově čisté vidění za jakýchkoliv podmínek Lehký rám z termoplastického polyuretanu (TPU) pro dlouhodobou životnost a flexibilitu Pohodlné sezení pro každý tvar obličeje

 

Informace o produktu

  • Značka: ANON
  • EAN: 9009521057976
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost Univerzálna veľkosť. BARVA Bílá.  . . . . . . . . .
Anon Insight Women
Anon Insight Women
1449